Testimonials

 • Anonim Ocak 2, 2020 at 17:36 Cevapla

  5 yıl önce başlayan reflü hastalığım,son birkaç ay iyice dayanılmaz hale gelmişti.Ara ara mide ilaçları kullanıyordum.Vücudum bu ilaçlarada alıştığı için kısa süreli iyileştirme sağlıyordu.Aslında çok çaresiz kaldığım bir zamanda mucize oldu diyebilirim gerçekten.Tesadüfen zeroflux karşıma çıktı.Araştırmaya başladım,ilaç kullanmaktan da bıkmıştım denemek istedim. İyikide almışım.Kolyeyi uygulamaya başladıktan sonra bugün 14 gün oldu artık tamamen iyileştim .YAŞAMA SEVİNCİ diyorlar ya gerçekten hissettiğim bu.Teşekkür ederim.

 • Anonim Aralık 25, 2019 at 18:46 Cevapla

  Uğur bey iyi günler,nasılsınız🙂. Kolyemi cumartesi günü aldım ve 4 gün oldu ben iyileştim. Sonuç süperrr…Mide hapı içmeden yaşayamıyordum,asitten yemek borusu yara olmuştu .Suyu bile içemez hale gelmiştim.4 gün oldu mide koruyucuyu özellikle içmedim,kolyenin iyi gelip gelmediğini anlamak için.Çok zor bir hastalık gerçekten bunu çeken bilir..Artık ölmeyi istiyordum….Can Apak Beyden Allah razı olsun.Kendisine çok teşekkür ettiğimi söylerseniz sevinirim.Kendimi çok şanslı hissediyorum iyiki sizleri tanımışım. İyiki size ulaşabildim.Uğur bey 🙏emekleriniz için teşekkür ederim..sağlıcakla kalın..

 • Anonim Nisan 16, 2019 at 14:40 Cevapla

  Yaklaşık olarak 2 yıldır reflü şikayetim vardı, zeroflukı 2 ay önce 15 gün kadar bir süre kullandım, dik yastıklarla uyuyan ben bu aleti kullandıktan sonra birbuçuk aydır rahat uyuyabiliyorum, reflüden şikayeti olan herkese tafsiye ederim,

 • Anonim Nisan 15, 2019 at 14:24 Cevapla

  Endoskopi ile tanısı konulmuş reflü hastasıydım. Yıllarca almadığım ilaç ve görmediğim tedavi kalmadı. Geceleri dik yastıkla yatmaktan düzgün uyku dahi uyuyamaz haldeydim. Yediğim yemekler kısıtlıydı, gün boyu sürekli sorun yaşıyordum. Bir yakınım vasıtasıyla Zeroflux ile tanıştım. 1,5 ay düzenli kullanımdan sonra şikayetlerimin hepsi ortadan kalkmıştı. Hatta meraktan yeniden doktoruma gidip Endoskopi’yi yineledik. Mide kapağım çalışıyordu ve reflüm tamamen geçmişti. Hem benim, hem de doktorum için gerçekten mucize gibi bir şey oldu, hayatım tamamen düzene girdi. Allah razı olsun sizden çok ama çook teşekkürler ediyorum. :):)

 • Anonim Şubat 28, 2019 at 18:50 Cevapla

  On yıldır çektiğim acıları sona erdiren mucize !

 • serkan Şubat 21, 2019 at 19:40 Cevapla

  Uzun bir süredir mide problemlerimin çözümü konusunda paylaşımda bulunmak istedim. Yaklaşık 4-5 senedir ara ara yaşadığım ve son 1 buçuk senedir yaşadığım reflü mide yanması problemini çözmek için her yolu denememe rağmen bir sonuca ulaşamamıştım . Endoskopi , ilaç vs. taramalara rağmen çözüme kavuşmayan bir problem olarak bende kaldı. Son 2 aydır Uğur Durak tavsiyesiyle #zeroflux kullandım. Açıkçası ilk başta çok ciddiye almadım ama 3. Haftadan sonra dikkat çekici bir düzelme ile mide yanması ve reflü problemlerimin azaldığını gördüm ki sırf zorlamak için gece yemeklerini bile denedim . 2 ayın sonunda şu an tamamen düzeldiğini belirtmek istedim. Ki bunda son 1 aydır ekmek gibi glutenli yiyecekleri kesmemde faydası oldu. Ama belirtmem gerekir ki #zeroflux her ne ise işe yarıyor.

 • A.kadir Şubat 21, 2019 at 18:09 Cevapla

  ürünü kullanıyorum, en kısa zamanda sonuçları yazacağım.

Facebook

© 2023 ZEROFLUX Anti Reflux Pendant

Back to top